סדנאות והרצאות

מתכונים להכנת מזון בריא

ריפוי בתזונה -עדנה מינץ

שלום לך,

נעים להכיר – שמי עדנה מינץ .

פגישה מקרית שלי,  שהתקיימה לפני כ-15 שנה, עם מומחה ברפואה משלימה, הובילה אותי למהפך אישי ומקצועי, ולדרך חדשה כמומחית לתזונה נכונה ולאפשרויות הטמונות בה כמחוללת שינוי בריאותי באנשים. זה היה הצעד הראשון בדרך אל חזון חיי החדש ולשליחות אמיתית שאני רואה בדרכי המקצועית והאישית - לפקוח עיניהם של אנשים להזדמנות האדירה והנפלאה לשנות את אורח חייהם, להיטיב עם בריאותם ולעיתים אף להציל את חייהם, וכל זאת בכוחות עצמם, ובהדרכה תזונתית נכונה.

ההכרות עימו וההתקרבות האישית שלי להיבטים המשלימים של גוף ונפש היו הצעד הראשון ממנו יצאתי ללימודים רחבי היקף של רפואת גוף נפש ותזונה טבעית.

את עיקר הידע שלי, מלבד לימודים במכללות בישראל (ריפוי בתזונה, רפלקסולוגיה, צמחי מרפא של א"י, אפיתרפיה ואירידיולוגיה, תזונה קלינית-הוליסטית בריאוטבע,רידמן) רכשתי דווקא מחוץ למסגרת הלימודים הרשמית. נקודת המפנה שלי היתה לימודי ההדרכה במכון "היפוקרטס" בפלורידה. זהו שמו של המכון שהקימה בבוסטון  ד"ר אן  ויגמור, האם המייסדת והאורים והתומים של שיטת ה, RAW FOOD על שם אבי הרפואה המודרנית.

עדנה מינץ

ד"ר בריאן קלמנט עבד לצידה שנים רבות. לאחר מותה הקים את המכון בפלורידה. יחד עם אשתו, אנה מריה קלמנט. הם שהחדירו בי את  המחויבות לתמוך במטופלים ברמת גוף ונפש, ללוות אותם בתהליכי ניקוי הרעלים הפיסי והמנטלי. זאת, בסיוע טכניקות שונות התומכות בניקוי כזה, שינוי בתזונה, גישה נכונה להיבטים הנפשיים הקשורים לשינויים, ובעיקר עידוד המטופלים להאמין בגופם ובנפלאות דרכיו. המסרים המובילים של ד"ר קלמנט  ואשתו היו: אנחנו נמצאים כאן כדי לעזור לגוף לעשות את מה שהוא יודע לעשות, וכי בגופנו קיימים כוחות ריפוי מעבר למה שאנו מעריכים. בגופנו ישנם מינרלי קורט (מינרלים נדירים בכמויות זעירות) , ויטמינים, מינרלים ואנזימים המשתתפים כולם במלאכת הריפוי

במכון "היפוקרטס" פגשתי  אנשים רבים שהצליחו להירפא ממחלות קשות ומסרטן, בכוח אמונתם זו בגופם ומרצונם לעשות כל שינוי שיידרש מהם, ובלבד שיוכלו להימנע מקרינה וכימותרפיה. במסגרת אותה הדרכה עברתי על גופי מסלול של כל אורח המגיע למכון, דהיינו, תזונה על טהרת האוכל הנא, שתיית מיצים, חוקנים, טיפולים, הרצאות בנושאי גוף, נפש תזונה נבונה, והבנת ההיבטים התזונתיים של שיטה מיוחדת זו. בגישה שלי, חשוב מאד לחוות באופן אישי את כל מה שאני מציעה לאנשים אחרים.

מצוידת במידע זה נסעתי ללמוד בבית ספר לשפים בשיטת המזון הנא בעיירה קטנה  בקליפורניה, על חוף האוקיינוס השקט. בית הספר Living Light.

מלבד החוויה המדהימה  של דרכים חדשות להכנת מזון שלא הכרתי קודם לכן, שאבתי כוחות רבים  מאופייה של מנהלת בית הספר שנטעה בנו שמחה ויצירתיות בתהליך הכנת המזון, תוך שימת דגש על אסתטיקה ועושר הצבעים והטעמים, מלבד המסר העיקרי כי מזון בריא תורם לבריאות מיטבית.  הן במכון היפוקטרס והן בבית הספר "ליווינג לייט" פגשתי אנשים שמחים, חדורי אמונה המיישמים את השיטות שהם מלמדים ומשמשים דוגמא אישית.

במסגרת הלימודים התוודעתי אל שיטות ניקוי גוף שונות, כמו : אן ויגמור, ד"ר מאיר, גרסון  ושלטון,אולם התרשמתי במיוחד משיטת אן ויגמור, בעיקר בשל התועלת המוכחת שלה במקרים של מחלת הסרטן ומחלות כרוניות אחרות.

למדתי שאין צורך לוותר על האהבות הקולינריות שלנו, וכיום, אני מלמדת כיצד לקחת מתכון של מאכל האהוב עלינו, כיצד למצוא לו חלופה מעולם המזון הבריא, וכך להמשיך ולשמור על בריאות מיטבית.

בשנים הבאות התנסיתי בשיטת אן ויגמור במרכזים שונים בארצות הברית. בשנת 2006 הקמתי יחד עם ג'רי מינץ את חוות הבריאות "מצפה אלומות".

אני רואה עצמי לא רק כתזונאית, אלא כמטפלת בגישה הוליסטית הלומדת את אורח החיים של האדם העומד מולי ואת ההתמודדויות היומיומיות שלו;

רואה את תפקידי כגורם תומך ומסייע  לו לקיים את תהליך הריפוי הטבעי של גופו, ומתמלאת סיפוק כאשר אני רואה שיש באפשרותי להשפיע על אנשים לשנות אורח חיים לא בריא  ולסגל הרגלים בריאים לאורך זמן בתחום זה, המשפיע על כל שאר תחומי החיים.

אני יועצת בתזונה, מדריכה מוסמכת של שיטת אן ויגמור מטעם מכון "היפוקרטס" בפלורידה, בוגרת בית הספר לשפים המקצועי והנחשב ביותר ביותר בעולם בהכנת מזון גורמה בשיטת RAW FOOD ( ,(Living Lightמרצה מזה שנים בנושאי תזונה נבונה בישראל ובארצות הברית, מקיימת סדנאות בישול מזון בריא  טבעוני ו-RAW FOOD, וכן מרצה בפני קהל ומשמשת יועצת למסעדות, בתי מלון ובתי ספא.

בחמש השנים האחרונות ייעצתי לאלפי אנשים שהגיעו ל"מצפה אלומות" בתזונה ובשינוי אורחות חיים. עד היום עברו בשערי החווה אלפי אנשים. רבים מהם הצליחו לשפר את איכות חייהם ואף להירפא ממחלות כרוניות שונות, ביניהן סוכרת, כולסטרול, יתר לחץ דם, דלקת מיפרקים, פיברומיאלגיה ואפילו סרטן. זוהי מטרתי. זוהי שליחותי.

מזמינה אותך לחוויה חדשה ומיוחדת של הכרות עם הכוחות הטמונים בך לחולל שינוי ומהפך בחייך, בדרכך אל בריאות מיטבית .

 

להתראות, עדנה

 


| ריפוי בתזונה || תזונה כריפוי || ריפוי תזונתי |ניתן לקבל הדרכה לאורח חיים בריא ע"י פגישה אישית

© כל הזכויות שמורות לעדנה מינץ - המידע הניתן כאן איננו מידע רפואי ולא בא להחליף טיפול תרופתי.
יש להיוועץ ברופא לפני שמחליטים לעשות שינויים כלשהם. אין להעתיק או לשכפל תוכן מאמר זה ללא רשות.

 

עדנה מינץ, תזונה טבעית - mintzedna@gmail.com

 

________________________

________________________

סדנה בת 8 מיפגשים
לאורח חיים בריא
לחולי סרטן
ובני משפחותיהם

________________________


 
 

גלריית תמונות המלצות תזונתיות ייעוץ תזונה אישי וקבוצתי ייעוץ תזונה לאירגונים ועסקים סדנאות והרצאות מתכונים מאמרים שאלות נפוצות קישורים מומלצים טיפול בארטריטיס ובאוסטיאוארטריטיס (דלקת מיפרקים)

 

עדנה מינץ בפייסבוקעיצוב