סדנאות והרצאות

מתכונים להכנת מזון בריא

לקוחות ממליצים

 

התמודדות עם לימפומה והחלמה - א.ל.  התמודדות עם לימפומה והחלמה - א.ל.
בספטמבר 2016 איבחנו אצלי לימפומה לא הודג'קין במפשעה. גוש גדול ובולט הביא אותי לבדיקות שבסופן נקבעה הדיאגנוזה.
ההמטולוגית שלי קבעה פרוטוקול של שישה טיפולים בהפרשים של שלושה שבועות. Chopr  כימיים וביולוגיים.
לפני שאתחיל בחלק התזונתי אני רק רוצה לומר שהביורוקרטיה היתה גרועה מהמחלה. ההתמודדות עם התורים, בתי המרקחת, טפסים, ההמתנה האין-סופית לפקידים, ללקיחת דמים וקיבוע הפורט, תחנת האחיות, והכל במסדרונות כי לא היה מקום, הישיבה שעות על גבי שעות באולם הגדול על כורסאות מתפרקות, וההמתנה להחלפת השקיות, כל טיפול כזה לקח 8-9 שעות, והעלה את החרדה ולחץ הדם לגבהים מסוכנים לא פחות מהמחלה עצמה.
 
מה כן עזר? התקשרתי מיד כשגילו לי את המחלה לעדנה כי הבנתי שהכימיקליים שעומדים להיכנס אלי לגוף יעשו שמות במערכת העיכול, ובכל המערכות האחרות.
לקחתי כל כך הרבה כדורים בנוסף לכימותרפיה, וזריקות, וידעתי שאני חייבת לתמוך בגוף כמה שיותר.
עדנה הכינה לי תפריט מיוחד לתקופה הזו אך גם תפריט מיוחד ליום של הכימותרפיה. וזה עזר.
בנוסף נעזרתי בתוספי מזון: פירות יער של ג'וס פלוס אותם לקחתי באדיקות וגם מספר פורמולות של פטריות מרפא מיקוליביה. אני לא האמנתי וגם הסובבים אותי כולל הצוותים המקצועיים , חברים ומשפחה, כמה בקלות עברתי את הכימותרפיה. לא התמוטטתי, היה לי כוח יחסית בין לבין, הלכתי לעבודה יותר ממה שחשבתי ויצאתי מהטיפולים בריאה, שלמה, בראש מורם וזנב מכשכש.
אני יודעת שהתוספים עשו את העבודה, אני לא יכולה להוכיח לרופאים את זה, הם הרימו גבה כשהראתי להם את הכדורים, אבל זה ברור לי מבפנים, הגוף שלי נעזר בהם והצליח לשרוד את המחלה ואת הכימותרפיה.
אני חצי שנה אחרי, אופטימית ומקווה שהלימפומה לא תחזור. אך גם אם תחזור יש מה ומי שיעזרו לי.

בספטמבר 2016 איבחנו אצלי לימפומה לא הודג'קין במפשעה, גוש גדול ובולט הביא אותי לבדיקות שבסופן נקבעה הדיאגנוזה. ההמטולוגית שלי קבעה פרוטוקול של שישה טיפולים בהפרשים של שלושה שבועות, Chopr כימיים וביולוגיים.
לפני שאתחיל בחלק התזונתי אני רק רוצה לומר שהביורוקרטיה היתה גרועה מהמחלה. ההתמודדות עם התורים, בתי המרקחת, טפסים, ההמתנה האין-סופית לפקידים, ללקיחת דמים וקיבוע הפורט, תחנת האחיות, והכל במסדרונות כי לא היה מקום, הישיבה שעות על גבי שעות באולם הגדול על כורסאות מתפרקות, וההמתנה להחלפת השקיות, כל טיפול כזה לקח 8-9 שעות, והעלה את החרדה ולחץ הדם לגבהים מסוכנים לא פחות מהמחלה עצמה. 

מה כן עזר? התקשרתי מיד כשגילו לי את המחלה לעדנה כי הבנתי שהכימיקליים שעומדים להיכנס אלי לגוף יעשו שמות במערכת העיכול, ובכל המערכות האחרות. לקחתי כל כך הרבה כדורים בנוסף לכימותרפיה, וזריקות, וידעתי שאני חייבת לתמוך בגוף כמה שיותר. עדנה הכינה לי תפריט מיוחד לתקופה הזו אך גם תפריט מיוחד ליום של הכימותרפיה וזה עזר, בנוסף נעזרתי בתוספי מזון: פירות יער של ג'וס פלוס אותם לקחתי באדיקות וגם מספר פורמולות של פטריות מרפא מיקוליביה. אני לא האמנתי וגם הסובבים אותי כולל הצוותים המקצועיים, חברים ומשפחה, כמה בקלות עברתי את הכימותרפיה. לא התמוטטתי, היה לי כוח יחסית בין לבין, הלכתי לעבודה יותר ממה שחשבתי ויצאתי מהטיפולים בריאה, שלמה, בראש מורם וזנב מכשכש. אני יודעת שהתוספים עשו את העבודה, אני לא יכולה להוכיח לרופאים את זה, הם הרימו גבה כשהראתי להם את הכדורים, אבל זה ברור לי מבפנים, הגוף שלי נעזר בהם והצליח לשרוד את המחלה ואת הכימותרפיה.אני חצי שנה אחרי, אופטימית ומקווה שהלימפומה לא תחזור. אך גם אם תחזור יש מה ומי שיעזרו לי.

אני מאוד אסירת תודה על עצותיך ועל התפריט שהתווית לי... חבל שרופאי קופות החולים לא מנסים, כמוך, לרפא באמת את המטופלים, במקום לרשום תרופות  אני מאוד אסירת תודה על עצותיך ועל התפריט שהתווית לי... חבל שרופאי קופות החולים לא מנסים, כמוך, לרפא באמת את המטופלים, במקום לרשום תרופות

עדנה היקרה,

 

היום קבלתי תוצאות של בדיקת כולסטרול והערכים שלי היו בתחום הנורמה.

עשרות שנים לא היו לי תוצאות כאלה, ללא טיפול בסטטינים.

אני מאוד אסירת תודה על עצותיך ועל התפריט שהתווית לי.

חבל שרופאי קופות החולים לא מנסים, כמוך, לרפא באמת את המטופלים, במקום לרשום תרופות עם תופעות לוואי.

יישר כוחך ושתזכי להרבה בריאות ושמחה בחייך.

 

צ..י.

 

עדנה יקרה, דרכינו הצטלבו בדצמבר 2012, לפני כשנה וארבעה חודשים - הבוקר, 31 במרץ 2014, לאחר שנה וארבעה חודשים, הגיע מכתב הנושא את תוצאות בדיקת ה- PET-CT - בתחתית המכתב שורה אחת מרגשת - אין עדות למחלה !!     עדנה יקרה, דרכינו הצטלבו בדצמבר 2012, לפני כשנה וארבעה חודשים - הבוקר, 31 במרץ 2014, לאחר שנה וארבעה חודשים, הגיע מכתב הנושא את תוצאות בדיקת ה- PET-CT - בתחתית המכתב שורה אחת מרגשת - אין עדות למחלה !!

עדנה יקרה,

 

דרכינו הצטלבו בדצמבר 2012, לפני כשנה וארבעה חודשים.

הגעתי אליך מפוחדת, חוששת, עצובה אך חדורת מוטיבציה ונחושה לעשות הכל.. הכל !!

 

באפריל 2010 , לאחר לידת בתי השנייה, גיליתי שאני חולה בסרטן שד שהתפשט לבלוטות הלימפה בבית השחי. במשך שנה עברתי את מסכת הטיפולים הקונבנציונליים הכוללים כימותרפיה , ניתוח וסבב ארוך של הקרנות.

בתום הטיפולים הוגדרתי כבריאה מבחינת הלקסיקון הרפואי. בגופי לא נמצאה עדות למחלה ורק נדרשתי למעקב אחת לחצי שנה. .

 

בנובמבר 2012 , בבדיקת דם שגרתית נמצא ערך המרקר  CA-15.3 גבוה מאוד ועמד על 1500 !! נשלחתי בדחיפות לבדיקת PET-CT שבישרה שהמחלה חזרה והתפשטה ונמצאו גרורות בכבד ובעצם ההומרוס של כתף שמאל.

 

לאחר שלושה ימים בהם התאבלתי בבכי בלתי פוסק, קמתי והחלטתי, בשיתוף עם בעלי המדהים, שחזרת המחלה היא קריאה לשינוי! שינוי קיצוני באורח החיים, בתזונה ובאמונה המנחה אותנו בדרכנו בחיים.

הבנתי שרק שינוי קיצוני יביא לריפוי והחלטנו שהפעם אנו מנסים את הדרך “האחרת”, האלטרנטיבית, והרפואה המשלימה.

עם חששות וספקות שמא הדרך לא תוביל להצלחה (ללא טיפולים קונבנציונליים) , החלטתי ביני לבין עצמי שכאשר יגיע הרגע להתחיל בכימותרפיה אז אשלב את הטיפולים יחד עם הרפואה המשלימה.

 

והגענו אלייך.

אני זוכרת שישבתי על הספה ואמרתי לך: "אני מוכנה לעשות הכל !! בחרתי בחיים, אין פה אופציה אחרת. כל מה שיידרש ממני אעשה."

לאחר שיחה ארוכה, יצאתי מחוזקת ומאמינה. הבנתי ממך שגוף בסביבה חומצית רגיש יותר למחלות ושאני חייבת לעבור לתזונה בסיסית. המלצת לעבור לתזונת RAW FOOD וציידת אותי בתפריט שבועי שכלל ברובו שייקים ירוקים, שתיית מיצים ירוקים, המון ירק, מעט 

קטניות, אגוזים ושקדים ועשב חיטה כל בוקר !!

הפסקתי לעבוד כאשת QA בחברת הייטק והתחלתי לעבוד על תהליך ההחלמה האישי שלי.

הפעם, אהיה מעורבת בתהליך הריפוי של עצמי ולא אשב על ספת הכימותרפיה נתונה לחסדם של אחרים.

השינוי הקיצוני בתזונה היה קשה מנשוא. כמי שרגילה לאכול עוגות ועוגיות, בשר ביצים, מוצרי חלב, לחם ובורקס, קפה (8 כוסות ביום), נאלצתי לבצע מהפך בהרגליי ולהפסיקם ביום אחד אך ההקלה הגיעה מתוך הבנה ברורה שלתזונה יש השפעה מכרעת על הגוף.

 

את התזונה השלמתי עם תוספים מצמחי מרפא, הקפדתי על ספורט כל יום, הצטרפתי לחוג צ’י קונג בהדרכת נירה רבינוביץ, התחלתי טיפולים בשיטת “המסע", עברתי תהליכי דיקור ושיאצו.. טיפלתי בגוף ובנפש כאחד !!

 

לאחר חודשיים, בבדיקות דם, ערך המרקר CA-15.3 ירד ביותר מחצי.. היינו נרגשים וחדורי מוטיבציה. הנה ההוכחה שזה עובד. המשכתי.

האונקולוגית רצתה שאתחיל בטיפולי כימותרפיה אבל לי היה את האומץ לומר לה “עדיין לא.. עוד קצת.. הרי רואים ירידה במרקרים, בואי נמשיך”. והמשכתי !

 

כעבור חצי שנה, ביוני 2013, ביצעתי בדיקת PET-CT שהעידה על התכווצות של למעלה מ-70% בגודל הגרורות ונסיגה מלאה במוקד שהיה בעצם כתף שמאל… ווואווו, איזה בשורות!! העבודה משתלמת, ממשיכים…

 

המשכתי !

 

הבוקר, 31 במרץ 2014, לאחר שנה וארבעה חודשים, הגיע מכתב הנושא את תוצאות בדיקת ה- PET-CT הנוספת. בתחתית המכתב שורה אחת מרגשת : "אין לראות קליטה פתולוגית של FDG חשודה לתהליך שאתי" ובשפה פשוטה- אין עדות למחלה !!

 

 אני לוקחת תרופה הורמונלית “לטרזול” מידי יום. (זה הדבר היחידי הקונבנציונאלי).

 

עדנה,

תודה עמוקה וגדולה לך . אני ברת מזל שהגעתי אלייך לייעוץ.

מי ייתן ולעוד רבים יהיו תעצומות הנפש לעבור את השינוי ולהבין שיש בידנו לרפא את גופנו ואת נפשנו, זהו רק עניין של כוח רצון, נחישות ודבקות במטרה.

 

בברכת חג פסח שמח,

שרון

 

היי עדנה את לא מבינה איזה שיפור אני מרגישה מאז שהפסקתי עם המעובדים והסוכרים למיניהם....  היי עדנה את לא מבינה איזה שיפור אני מרגישה מאז שהפסקתי עם המעובדים והסוכרים למיניהם....

היי עדנה את לא מבינה איזה שיפור אני מרגישה מאז שהפסקתי עם המעובדים והסוכרים למיניהם אני לועסת היטב פלוס פלוס ואז גם 3 ארוחות ביום מספיקות לי ואני לא אוכלת בערב וככה אני קמה בבוקר קלילה יותר.
ואתמול אכלתי פעם ראשונה סלק ופטרוזיליה מאודים עם פטריות וגמבה וזה ממש טעים עם הרוטב כמובן ואני לא מאמינה שהשישי שבת האחרון להבדיל מסופי שבוע אחרונים בהם הייתי בולסת הרבה אכלתי מאוזן בלי גלידות ובורקסים אז שוב תודה על הייעוץ וההדרכה ! 

ש.
רציתי לשתף אותך בבשורות מצויינות שקיבלתי לגבי הבדיקה.     יש נסיגה משמעותית בגודל הגרורות שבכבד (מעל 70%)...  רציתי לשתף אותך בבשורות מצויינות שקיבלתי לגבי הבדיקה. יש נסיגה משמעותית בגודל הגרורות שבכבד (מעל 70%)...

עדנה בוקר טוב..

 

מה שלומך ?

רציתי לשתף אותך בבשורות מצויינות שקיבלתי לגבי הבדיקה.

יש נסיגה משמעותית בגודל הגרורות שבכבד (מעל 70%) , כנ"ל נסיגה מלאה במוקד שנמצא בעצם כתף שמאל.

ולא זאת בלבד שיש נסיגה מצויינת, הבלוטות גם ללא קליטה פתולוגית , כלומר ללא תהליך ממאיר, הן רדומות.

אין ספק שהבשורות נותנות לי הרבה מאד כח להמשיך בתהליך הקשה הזה :-)

בינתיים אני ממשיכה, לא מוותרת לעצמי כלל, משמעת מאד נוקשה.

המטרה - להגיע לנסיגה מלאה ומוחלטת..

 

שוב אני מודה לך על התמיכה והעזרה בליווי..

תודה רבה ויום טוב,

ש.

נהניתי מאוד מהסדנה... אני מתפעלת מהמקצועיות, בו בזמן שאת מגישה אותה בצניעות ובפשטות כל כך גדולות...  נהניתי מאוד מהסדנה... אני מתפעלת מהמקצועיות, בו בזמן שאת מגישה אותה בצניעות ובפשטות כל כך גדולות...
הי עדנה,

נהניתי מאוד מהסדנה ומהדרך שבה את מעבירה את החומר. אני מתפעלת מההשקעה הגדולה שלך ומהמקצועיות, בו בזמן שאת מגישה אותה בצניעות ובפשטות כל כך גדולות.

ציידת אותי בכל מה שרק יכולת בפגישתנו הראשונה, ודווקא ההתארגנות המעשית סביב השינוי הלחיצה אותי.
יש משהו מרגיע וגם משמח בפגישה עם הפרקטיקה של הדבר ובלימוד אצל בעלת ידע וניסיון למרות שרציתי לחשוב על עצמי כעל לומדת עצמאית.

תודה על הסדנה
ועל דף הקשר,
- נעמה
ברצוני לעדכנך כי בבדיקות הדם האחרונות ראיתי שינוי משמעותי במרקרים של סרטן השד...  ברצוני לעדכנך כי בבדיקות הדם האחרונות ראיתי שינוי משמעותי במרקרים של סרטן השד...

לעדנה היקרה,

 

ברצוני לעדכנך כי בבדיקות הדם האחרונות ראיתי שינוי משמעותי במרקרים של סרטן השד.

הגעתי אלייך במטרה לרפאות את מחלתי בשיטת הריפוי הטבעית. מאחר שלא ביצעתי את כל שלבי הרפואה הקונבנציונלית ומאחר שאני מאמינה כי בשיטות הריפוי הטבעיות יש כוח חזק לריפוי הגוף.

כבר בפגישה הראשונה הרגשתי אנרגיות חיוביות. היחס החם שקיבלתי ממך והתמיכה סייעו לי רבות בתחילת הדרך של הריפוי טבעי.

ערכת לי תפריט  לניקוי רעלים שעיקרה שיטת אן ויגמור ושילב בה מזונות שהוכחו כמרפאים הכולל בתוכו מיץ עשב חיטה, שיטת בדוויג, ירקות  ירוקים מלאי כלורופיל וירקות צבעוניים.. וכן בישולים של קטניות ודגנים. עשית לי שילוב של אוכל חי בעיקר, מיצים ואוכל מבושל- לא יותר משליש בתזונה.

למיץ עשב החיטה יכולות ריפוי עצומות וכן לקוטג' עם פשתן...וזאת ראיתי כבר כעבור חודש, עשיתי בדיקות וישנו שיפור יפה בבדיקות הדם ובמרקרים..

היפוקרטס אמר יהיו מזונותיך תרופותיך ואכן כך... 

לצערי, הרפואה הקונבנציונלית בארץ ובעולם מורכבת מאינטרסים כלכליים ולא מבריאות החולה באמת..

 

תודה על הכל,

נ.

 

היי עדנה... חזרתי מהסדנא, ומדדתי את הסוכר שלי הוא היה נמוך יותר מהרגיל...  היי עדנה... חזרתי מהסדנא, ומדדתי את הסוכר שלי הוא היה נמוך יותר מהרגיל...
היי עדנה
רק כדי לחזק את מה שמחוזק אצלך
חזרתי מהסדנא, ומדדתי את הסוכר שלי הוא היה נמוך יותר מהרגיל
למרות שאכלתי את גלילת התמרים, סלט עם סלק ועוד כל מיני טעימות מתוקות אחרות

תודה על הסבלנות ועל המידע החשוב שנתת לנו
מ.ר.
עדנה היקרה, אני שמחה על שנפל בחלקי להיות עוד סיפור הצלחה מיני רבים שלהם עזרת...  עדנה היקרה, אני שמחה על שנפל בחלקי להיות עוד סיפור הצלחה מיני רבים שלהם עזרת...

עדנה היקרה,

אני שמחה על שנפל בחלקי להיות עוד סיפור הצלחה מיני רבים שלהם עזרת.

בהתקפה קשה מאד של מחלת הקרוהן, עם הבלבול והכאוס הרב שחייתי בו, כשכמעט איבדתי תקווה, מצאתי אותך.

את הרגעת, הסברת והענקת לי את הכלים להתמודד עם המחלה.

את היית שם, האמנת בי ובהחלמה שלי והנחית אותי צעד אחר צעד בהחזרת הבריאות לחיי.

אני ומשפחתי אסירי תודה לך על שהחזרת אותי לעצמי.

תמיד נשמור על קשר. מעריכה ומוקירה.

 

דנה שגיא

עדנה יקירה, ברצוני להודות לך על עולם חדש ובריא שהבאת לחיינו...  עדנה יקירה, ברצוני להודות לך על עולם חדש ובריא שהבאת לחיינו...

קודם כל ברצוני להודות לך על עולם חדש ובריא שהבאת לחיינו.

אומנם נפגשנו והתחלנו בתזונה הטבעונית בשל בעיות בריאותיות, אבל אין מאושרת ממני

מהשינוי שביצענו בבית. התזונה הייתה פרויקט שרציתי לשנות הרבה זמן, אומנם זה קרה בנסיבות מסוימות. אך מעז יצא מתוק.

 

הסדנא מבחינתי, נתנה לי כלים להתמודד עם שינויים הקיצוניים בתזונה, לגוון ולהרגיש ביטחון שאפשר

לאכול, לשבוע והכי חשוב ליהנות!

אני יכולה לומר לך שאת הבשורה בנושא התזונה אני מפיצה בנאמנות. קודם כל כי אני מאמינה!

ואח"כ כי אנחנו מרגישים טוב!

 

אז תודה! ואשמח להתעדכן בסדנאות נוספות ובכלל.

בהערכה רבה

שירלי שמש     1.4.2012

עדנה היקרה, מאוד נהניתי והחכמתי בסדנה...  עדנה היקרה, מאוד נהניתי והחכמתי בסדנה...

עדנה היקרה,

מאוד נהניתי והחכמתי בסדנה.

החכמתי מהחלק התיאורטי ומהשיחה הקולחת בין כל חברות הקבוצה.

ובעיקר למדתי מהעשייה. הכנת המרשמים המגוונים, והקלות שבהכנתם גרמה לכך שכבר

אחרי הסדנה הראשונה הכנתי חלק מהמרשמים ומאוד נהנתי.

והחשוב מכול – החלטתי לשנות את התזונה שלי ולדאוג לבריאתי,

 

תודה לך עדנה,

רחל ברגר     1.4.2012

בסדנה הייחודית שלך מצאתי שילוב נפלא של ידע מעמיק בתזונה מיטבית,  בצד טכניקות הכנת מזון בשיטות טבעיות...  בסדנה הייחודית שלך מצאתי שילוב נפלא של ידע מעמיק בתזונה מיטבית, בצד טכניקות הכנת מזון בשיטות טבעיות...
עדנה יקרה   

.Raw food ביום שישי האחרון סיימנו סדנה בת שלושה מפגשים בהנחייתך בנושא נהניתי מכל רגע.

אני עוסקת בתחום התזונה והריפוי הטבעי כבר קרוב ל-40 שנה
בגיל צעיר הפכתי צמחונית ומאז אני לומדת ומעמיקה בתחום.

בסדנה הייחודית שלך מצאתי שילוב נפלא של ידע מעמיק בתזונה מיטבית,  בצד טכניקות הכנת מזון בשיטות טבעיות, השומרות על הערכים התזונתיים המבורכים במזון והעיקר הכול היה כל כך טעים לעין ולחיך.

מרשים היה לחוות את ההשקעה שלך בהכנות שלקראת הסדנה ,החוברת הברורה , המצרכים והכלים שחיכו לנו על מנת שניצול הזמן יהיה אופטימאלי.
פתחת בפנינו את ביתך כמו גם את ליבך והענקת לנו מכל טוב: ידע, אווירה נעימה זורמת וכיפית, והדבר החשוב עבורי מוטיבציה לחזור וליישם את מה שלמדנו.

אמליץ בשמחה לכל חברי להשתתף בסדנאות שלך.

עדנה יקרה

מאחלת לך הצלחה רבה בהמשך הפצת הידע החשוב תוך מתן תשומת לב ואינטגרציה בין בריאות טעם טוב ומראה אסטטי.

מחכה לסדנת המשך......


                                                 באהבה
                                               דידי שמש
אגרונומית, צמחי מרפא, חומרי טבע, לווי צמוד לאיזון אכילה רגשית בטרילותרפיה.

עדנה יקרה שלום, שוב תודה על הסדנה, שנתנה לשלום ולי הרבה מאוד...  עדנה יקרה שלום, שוב תודה על הסדנה, שנתנה לשלום ולי הרבה מאוד...
עדנה יקרה שלום,
שוב תודה על הסדנה, שנתנה לשלום ולי הרבה מאוד:
קודם כל למדנו!
אנחנו כבר כמה חודשים עושים שינוי בכל תפיסת האוכל שלנו, שהיא, כמובן, תפיסת חיים. השנה, אחרי הרבה שנים של מאגר משקל, התחלנו גם לרדת. המזל שלי הוא ששלום לוקח פיקוד עם כל הלב וכל הרצינות. הוא קורא, לומד ומיישם. הוצאתי את הקלסר העשיר שקיבלתי במצפה "אלומות"והוא מונח על השולחן כל הזמן.... כך, כאשר קיבלתי את המייל של הסדנה, היא התיישבה על קרקע מוכנה ומזומנה.(מאז הסדנה הראשונה ירדתי בכמעט שני ק"ג)

 לי יש הסטוריה רפואית ענפה...לפני עשר שנים חליתי בסרטן השד וחיי השתנו מאוד. הייתי מורה פעילה מאוד בבית הספר ויצאתי לפנסיה. התחלתי לעסוק בתחומים שהיו תמיד בצד החיים. כך התחלתי לעצב תיקים ולתפור אותם. את החיים אני לוקחת כל יום כמתנה ונהנית מכל רגע! עשינו כל מיני שינויים והיום אנחנו בכיוון שלך. עוד לא חרדים...אבל כבר במודעות מעשית מאוד גבוהה. כל פעם שחזרנו מהסדנה בישלנו ממתכוניה והמשפחה כבר משתפת פעולה ונהנית מהתמורה הגסטרונומית. בזה הרגע אני מלקקת את שאריות חלב השקדים שהכנו...בכל ארוחה יש מתכונים ממה שלמדנו אצלך. שלום מנסה להכין עכשיו לחם שקדים. זה מוסיף לנו עניין והערך המוסף שלנו הוא העשייה המשותפת שהרבה שנים חלמתי עליה ולא היה זמן.

אז, שוב תודה רבה ונשמח להיות בקשר.
בהזדמנות זו אני שואלת אותך שוב על מפגש אישי שבו תוכלי להאיר את עיני באופן יותר מדויק על מרכיבים שיכולי לעזור לי לשמור על הריאות ה"מיוחדת"שלי.

א. ו-ש.
ירושלים

הפגישה איתך פתחה בפני צוהר לעולם חדש ומרתק.... חיי השתנו ללא הכר...  הפגישה איתך פתחה בפני צוהר לעולם חדש ומרתק.... חיי השתנו ללא הכר...
עדנה מינץ תזונה טבעית
שלום עדנה, אני חייבת להודות לבורא עולם שאותו גיליתי לאחרונה ולהגיד גם לך תודה ענקית....  שלום עדנה, אני חייבת להודות לבורא עולם שאותו גיליתי לאחרונה ולהגיד גם לך תודה ענקית....
עדנה מינץ - תזונה טבעית
עדנה יקירתי , הייתי ברת מזל שבחרתי בך כיועצת בנושא תזונה....  עדנה יקירתי , הייתי ברת מזל שבחרתי בך כיועצת בנושא תזונה....

 


| עדנה מינץ || תזונה טבעית || Raw Food |ניתן לקבל הדרכה לאורח חיים בריא ע"י פגישה אישית

© כל הזכויות שמורות לעדנה מינץ - המידע הניתן כאן איננו מידע רפואי ולא בא להחליף טיפול תרופתי.
יש להיוועץ ברופא לפני שמחליטים לעשות שינויים כלשהם. אין להעתיק או לשכפל תוכן מאמר זה ללא רשות.

 

עדנה מינץ, תזונה טבעית - mintzedna@gmail.com

 

________________________

________________________

סדנה בת 8 מיפגשים
לאורח חיים בריא
לחולי סרטן
ובני משפחותיהם

________________________


 
 

גלריית תמונות המלצות תזונתיות ייעוץ תזונה אישי וקבוצתי ייעוץ תזונה לאירגונים ועסקים סדנאות והרצאות מתכונים מאמרים שאלות נפוצות קישורים מומלצים טיפול בארטריטיס ובאוסטיאוארטריטיס (דלקת מיפרקים)

 

עדנה מינץ בפייסבוקעיצוב